Слово «корупція» давно натерло вуха. Ця «дама» надійно входить у трійку болючих проблем нашої Країни останні двадцять років. Експертні оцінки масштабів корупції відрізняються, але майже всі експерти згодні з тим, що в країні щороку розкрадаються суми, порівняні з державним бюджетом України. Всі політичні сили, всі Президенти, всі Уряди ставили боротьбу із корупцією як не першим, то і не другим питанням своєї діяльності. З нею боролись усі, але… Ні, успіхи звичайно були, їх гучно демонстрували суспільству, але з часом з‘ясовувалось, що масштаби корупції після цих успіхів лише зростали.

Винні у такому стані справ завжди знаходились – Президенту заважав Парламент, у якому зроду не існувало ідейної більшості, парламентським фракціям заважали інші фракції, які не давали голоси за антикорупційні закони, бо мали власні проєкти й не бажали домовлятись, кожному Уряду заважали Президент з Парламентом разом, а також Власні міністри включно із «папереднікамі». Оскільки всі ці інституції завжди в історії України комплектувалися з представників різних політичних сил, гра у «перевести стрілки» тривала при кожній їх ротації, і хоча давно вже страшенно втомлювала  людей, ніхто не знав, що з цим робити.

Відповідь, як це буває у житті, сама постукала людям у двері у вигляді молодого і веселого Голобородька, власне прізвище якого тоді ще мало хто знав.

І УКРАЇНЦІ наважились.

У рік президентсько-парламентських виборів, Вони видали подвійний, повний, мандат на владу людині, котра ніколи близько від неї не стояла.

Всі чисельні мінуси такого вибору народу, як то відсутність необхідних знань і досвіду управління, перекрив один потужний плюс — Обранець обіцяв не красти, і йому хотіли повірити й повірили.

Вибір, який шокував політичний клас України відбувся, і те, що Народ не зупинився, і обрав до Парламенту — усіх, кого попросив новий Президент, зайвий раз свідчить про міру відчайдушної надії, що Народ поклав на свого Обранця, так і про міру, якою Він з нього колись питатиме.

Сьогодні ми бачимо, як у черговий раз, вже нова політична генерація, прагне зробити боротьбу з корупцією пріоритетним піар-завданням для себе, улюбленої.

Редакція звертається до політичної команди Президента Зеленського у Парламенті та Уряді, з нагадуванням про те, що ОСНОВНИМ ДЖЕРЕЛОМ корупції в Україні (і не тільки) є Влада.

І тільки Влада.

Тож наш Народ свою перемогу над корупцією вже одержав — коли всю Владу віддав Вам, в одні руки. Тепер і Вам легко її побороти, просто не робіть її — і її не стане. Принаймні на рівні Держави (далі вже розберетесь із місцевою владою). Якщо Вам вистачить на це бажання і волі, то вже наступного року ми можемо побачити, що для фінансування суспільних потреб грошей у бюджеті стане значно більше, хоча і доходи, і економіка в цілому стабільні.

Чим не звичайне диво?

Зробіть так — рік, другий, третій — і ви зміните країну.

Вас зненавидить політичний клас — і що Вам до нього? Він Вас і так ненавидить, причин вже вистачає.

Знищивши корупцію на рівні держави, Ви знищите і своїх політичних антагоністів — бо всі ВОНИ є історично залежні від корупційної ренти.

Нам не все одно, і ми дуже хочемо, щоб у Вас все вийшло.

Народ свою справу зробив. І готовий — як і звик — додивитись шоу до кінця.

Попкорном запаслись.

Тому — успіхів Вам, Обранці!

Серпень 2019