У міжнародному аеропорту «Львів» планують збудувати повітряний вантажний термінал. Сьогодні, 7 листопада, у Львівській обласній державній адміністрації підписали меморандум про співпрацю і наміри з будівництва.

Збудувати термінал планує польська компанія, яка будує об’єкти складської та індустріально-офісної нерухомості. А тепер має намір інвестувати у розвиток Львівського аеропорту і збудувати вантажний термінал за світовими стандартами.

Голова Львівської ОДА Маркіян Мальський показав потенційні земельні ділянки для будівництва терміналу та узгодив подальші кроки у співпраці з інвесторами. Для втілення ідеї будівництва вантажного терміналу треба підготувати дорожню карту.

«Згідно із меморандумом, сторони залучатимуть міжнародні фінансові інститути, спрямовані на розвиток авіаційної інфраструктури Львівської області, формуватимуть та реалізовуватимуть наукові, технічні і технологічні програми розвитку важливих напрямків авіавантажного сектору і взаємно застосуватимуть результати спільної діяльності, впроваджуватимуть високоякісні технології вантажного терміналу з метою функціональної організації торговельних процесів», — повідомили у ЛОДА.