Віктор Гвоздь: Китай і Захід: глобальне протистояння

133

Китай і Захід: глобальне протистояння і якими будуть наслідки для України. Гість студії — Віктор Гвоздь, ексголова Служби зовнішньої розвідки та колишній керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України, генерал-лейтенант. Ведуча — Наталія Чорна.

Коли це почалося, коли загострились відносини між двома величезними економіками — США та Китаю? Яка роль Трампа у цьому протистоянні. Що заявив Байден у своїй прес-конференції? Як йде ідеологічна боротьба між цими двома країнами? Якої рецепт економічного успіху Китаю? Який рахунок на табло умовного «футбольного матчу» між Китаєм і США? Який буде наступний «пас» тієї чи іншої команди? Як позначиться загострення відношень між Китаєм та США на Україні?

Новий Закон про Берегову охорону Китаю. Перший візит міністра оборони США. Рівень конфронтації між США та Китаєм. Екологічна ситуація в Китаї.

Ця тема обговорюється з президентом Незалежного аналітичного центру геополітичних досліджень «Борисфен Інтел», очільником Головного розвідувального управління МО України у 2008–2010 роках, голови Служби зовнішньої розвідки України у 2014–2016 роках доктором військових наук генерал-лейтенантом Віктором Гвоздем.