Сьогодні і завтра (14-го і 15-го вересня 2021 року) в Європарламенті узгоджують і голосують важливий документ — доповідь по Росії та її відносинам з Європейським Союзом, який підготував екс-прем’єр-міністр Литви, а нині депутат Європейського Парламенту Андріус Кубілюс.

Різні фракції вже завчасно узгодили підготовлений ним документ, про що повідомляв офіційний представник найбільшої в Європейському парламенті фракції «Європейська народна партія» (EPP) Даніель Костер. За його словами, це не є законодавчим документом, однак сама доповідь — дуже важлива для формування стратегії ЄС по відношенню до Росії. В доповіді використовується дуже жорстка лексика, яка знаходить підтримку серед європарламентарів з різних груп.

Члени Європарламенту очікують, що голосування за цей документ буде певним тестом на спроможність обраних представників європейських держав відстоювати інтереси тих, хто їх обрав.

У доповіді йдеться про необхідність боротися з загрозами, які продукує Росія, російським втручанням в країни ЄС і сусідні держави, а також про надання підтримки демократичним силам в самій Росії і в сусідніх з нею країнах.

В якості заходів стримування Росії, пропонується використовувати розширення санкцій, відмовитися від обслуговування російських капіталів сумнівного походження, або таких же інвестицій в інфраструктурні та стратегічні об’єкти, і, навіть, готуватися до відключення Росії від системи SWIFT.

Зокрема, в документі йдеться про те, що європейські держави можуть не визнати новий склад Держдуми РФ, «якщо вибори в законодавчі органи Росії 17-19 вересня 2021 року буде визнано сфальсифікованими». А ми ж з вами знаємо, що Кремль у цьому питанні нас з вами не підведе!

Раніше «доповідь Кубілюса» пройшла голосування у комітеті Європарламента з питань закордонних справ і була підтримана 56-ма голосами про 9-ти тих, хто голосував проти. Проти голосували усі вже давно знайомі нам по моїх колишніх розслідуваннях, люди:

Максиміліан Кра (Maximilian Krah) — The Identity and Democracy (ID);

Тьєрі Маріані (Thierry Mariani) — The Identity and Democracy (ID);

— Жером Рівієр (Jérôme Rivière) — The Identity and Democracy (ID);

— Костас Пападакіс (Kostas Papadakis) — позапартійний;

— Дітмар Костер (Dietmar Köster) — Socialists & Democrats (S&D);

— Гіоргос Георгіу (Giorgos Georgiou) — THE LEFT;

— Маріса Матіас (Marisa Matias) — THE LEFT;

— Ману Пінеда (Manu Pineda) — THE LEFT;

— Ідоіа Віллануева Руіз (Idoia Villanueva Ruiz) — THE LEFT.

 

По кожному з тих, хто не голосував, згодом ми зробимо окреме розслідування, щоб пошукати в кишенях російські гроші. А поки що, тримаємо кулаки за завтрашнє фінальне голосування 15 вересня 2021 року

Censor

попередня статтяПрезидента Чехії госпіталізували
наступна статтяСвідок у справі експрем’єра Ізраїлю Нетаньягу загинув в авіакатастрофі