За інформацією голови журі, автора ідеї та керівника проєкту письменника Олеся Дяка, у конкурсі взяло участь близько сотні письменників. Відбір рукописів обговорювався у декілька етапів. Голосування проходило анонімно.

Лауреатом першої премії та спеціальної відзнаки видавництва «Астролябія» став Віталій ЛЕВУН (Київ) за повість «Сни увіч проти вербної неділі».

Друга премія і спеціальна відзнака часопису «Дзвін» присуджена Олександрові СТУСЕНКУ з Вінничини за повість «Розчинення в Хармсі».

Володарем третьої премії і спеціальної відзнаки інтернет-видання «Річ» став письменник Володимир КАРАЧИНЦЕВ (Львів) за рукопис художньо-філософських есеїв «Смисли восьмого дня».

Диплом і спеціальна відзнака «Сеньйор» – присуджується кращому серед знаних майстрів слова – отримав львів’янин Зіновій Легкий за роман «Розплата». Дипломантами конкурсу також стали: Дмитро Литвиненко з Києва за роман «Маятник у формі серця» (він же отримає і спеціальну відзнаку для молодих авторів), Наталія Смирнова з Кропивницького за роман «Подаруй мені світло»,  Сергій Зінченко з Кривого Рогу за роман «Сліди на тілі воскресають» та інші автори.

Твори переможної десятки будуть рекомендовані до опублікування в літературних часописах і збірниках, як і найкращі твори молодих – у спеціальних молодіжних числах часопису «Дзвін».

Церемонія нагородження і представлення книг переможців відбудеться наприкінці року

Офіційними партнерами цьогорічного конкурсу є Львівська облдержадміністрація, Львівська міська рада та видавництво «Астролябія».