За словами першого заступника голови Держгеокадастру, держава не може забезпечити таке право

Кожен українець має право на отримання земельної ділянки тієї чи іншої категорії, але держава не може забезпечити це право. Про це в ефірі програми «Ток-шоу №1» сказав перший заступник голови Держгеокадастру Анатолій Мірошниченко.

«Кожному громадянину України наша держава, наша Верховна Рада як законодавчий орган уже давно обіцяє можливість отримати цілий набір земельних ділянок на праві власності, це 2 га для ведення особистого селянського господарства, присадибні ділянки 10-15-25 соток для будівництва житлового будинку та господарських будівель, 12 соток для садівництва, також є для індивідуального гаражного будівництва і для ведення фермерського господарства», — сказав чиновник.

За словами Мірошниченка, сума площ всіх ділянок на кожного громадянина України перевищує площу країни, але питання можна вирішити монетизацією.

«А тепер питання: давайте 40 млн громадян помножимо на 2 гектари. Ми отримаємо площу, яка перевищує площу території України, більше 60 млн га. Всі з великим задоволенням говорять про це право, коли їм вигідно, але воно не забезпечено матеріально. Немає в Україні землі, щоб виконати зобов’язання держави перед людьми. Думаю, це право потрібно монетизувати», — сказав Мірошниченко.
попередня статтяНа останньому цього літа засіданні суду у справі МН17 присутні родичі жертв
наступна статтяУ Білорусі затримали редактора порталу, забрали ноутбук і телефон