Європейська Експертна Асоціація, Інститут Світової Політики та Фонд Місцевої Демократії висловлюють Вам свою глибоку пошану та запрошують взяти участь у круглому столі  «Місце нової України в архітектурі європейських інституцій». Круглий стіл відбудеться 22 лютого 2019 р. у місті Харкові. Захід є пілотним та започатковує серію діалогів між експертами ЄС та України.

У ході заходу відбудеться презентація видання – збірки аналітичних оглядів підготовленої мультидисциплінарною експертною командою з провідних українських та іноземних фахівців на теми, пов’язані з визначенням місця Україні у новій європейській архітектурі; експертне обговорення пріоритетів, засад та основних завдань позиціонування України у європейському політичному та інформаційному просторі з урахуванням президентських виборів в Україні у 2019 р.

Ідея заходу:

2019 рік стане знаковим як для України, так і для Європейського Союзу та його членів, а також буде мати значний вплив на процес подальшої інтеграції України у структури ЄС. Основні виклики та події у внутрішньо європейському контексті пов’язані із подальшим реформуванням ЄС, Brexit, виборами до Європейського Парламенту та проведенням виборів до парламентів в окремих країнах-членах ЄС. Зазначені процеси будуть мати безпосередній вплив на позиціювання Україні у Європі. Саме тому вкрай актуальним стає аналіз сучасних тенденцій розвитку та налагодження діалогу між тими, хто безпосередньо впливає на формування суспільних настроїв і вектору розвитку країн ЄС та України.

Мета заходу:

Визначення актуального перебігу євроінтеграції України, досягнень за каденцію Європарламенту 2014-2019 рр., висвітлення європейського бачення подальших українських перспектив у ЄС, використання Україною досвіду виборів до національних парламентів країн ЄС, аналіз основних викликів та загроз напередодні президентських виборів в Україні.

Впродовж круглого столу планується обговорити наступні теми:

  • Нова архітектура Європи і  політичні перспективи для України;
  • Майбутні вибори в Україні – аналіз динаміки та основні фактори впливу;
  • Вивчення європейського досвіду виявлення та протидії втручання у вибори, case study;
  • Виклики перед Україною в сфері інформаційної безпеки, позитивний досвід протидії гібридним загрозам.

До складу експертів запрошуються представники органів влади, дипломатичних кіл, науковці, політологи, громадські діячі, журналісти, які є фахівцями в даній сфері або мають практичний досвід розв’язання відповідних питань.

У роботі круглого столу запланована участь 10 спікерів, включаючи іноземних експертів, та         30 учасників.

Просимо врахувати, що участь у заході є безкоштовною і можлива лише після підтвердження організаторів. Зареєструватися можна тут. Зважаючи на обмежену кількість місць, будемо вдячні за реєстрацію до 15 лютого 2019 року.  Програму буде надіслано додатково.

Місце проведення:  місто Харків, конференц-зала готелю «Reikartz», вулиця Садова, 4. Початок реєстрації  22 лютого о 9.30.

Контакти: Марія Авдєєва, заступник Голови Європейської Експертної Асоціації, e-mail: mariia.avdieieva@gmail.com, тел.: 098-970-79-17.