© Фото Миколи Лазаренка

Україна зацікавлена ​​в поглибленій співпраці зі Словаччиною в питаннях спільного контролю на державному кордоні, у сфері трудової міграції та у відновленні функціонування аеропорту “Ужгород”.

Про це заявив Президент України Володимир Зеленський на брифінгу після зустрічі з Президентом Словаччини Зузаною Чапутовою, інформує Міжнародний кур’єр  із посиланням на пресслужбу глави держави.

«Ми очікуємо, що наші словацькі партнери прискорять підготовку до підписання важливих двосторонніх угод: щодо спільного контролю на українсько-словацькому кордоні та щодо відновлення повноцінного функціонування аеропорту «Ужгород», – сказав Глава держави журналістам після зустрічі з Президентом Словацької Республіки Зузаною Чапутовою у Києві.

Окремо на зустрічі була обговорена важлива тема підготовки двосторонньої Угоди про працевлаштування та співробітництво у сфері трудової міграції, повідомив Президент України.

«У мене дуже добрі враження від сьогоднішніх перемовин з пані Президентом. Пані Президент має європейське бачення майбутнього, вірить у цінності ліберальної демократії та добре розуміє, що безпека та мир в Україні – це безпека й мир у Європі», – констатував Володимир Зеленський.

Зі свого боку Президент Словацької Республіки зазначила, що за останні роки Україна досягла великого прогресу. «Пан Президент поінформував мене про свої плани, і я дуже радію з того, що серед його пріоритетів – зміцнення правової держави, боротьба з корупцією. Ми з власного досвіду знаємо, що це довгий шлях», – зазначила Зузана Чапутова.

Вона також повідомила, що запросила Президента України здійснити офіційний візит до Словаччини.